SERVISNÍ SMLOUVY

V zájmu poskytování kvalitnějších servisních služeb našim zákazníkům provozuje společnosti Develop Tech s.r.o. kontaktní místo pro nahlášení závad, nazývané servisní oddělení. Servisní oddělení je v provozu nepřetržitě, tj. 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. To znamená, že po nahlášení závady na servisní oddělení postoupí Vaše nahlášení příslušnému technikovi k dalšímu řešení. Technik, který převezme servisní hlášení, zpravidla obratem kontaktuje nahlašovatele závady pro upřesnění dalších detailů a případně poskytne řešení přímo po telefonu. Okamžité předání servisního hlášení technikovi probíhá v pracovních dnech v době od 8:00 do 18:00. Závady hlášené v mimopracovní době jsou postoupeny technikovi v 8:00 hodin následujícího pracovního dne.

Kromě telefonického hlášení je možno zaslat formulář „Formulář nahlášení závady“ přes e-mail nebo faxem nebo přímo vyplnit formulář na stránce www.developtech.cz. Tento způsob je samozřejmě možno použít 24 hodin a 7 dní v týdnu.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv z nabízených způsobů nahlašování závad, je vždy nutno uvést v hlášení závady důležité údaje o servisním případu, na které se dotazujeme ve formuláři. Tyto údaje jsou nutné pro zavedení servisního případu do naší databáze a následné předání servisního případu technikovi. V případě neúplných informací o servisním případu, budou informace dodatečně zjišťovány od nahlašovatele závady, a tím se prodlouží doba před předáním servisního případu technikovi a zahájením řešení.

Tel. číslo nepřetržité servisní linky najdete ve své servisní smlouvě!

E-mail: servis@developtech.cz
Web: www.developtech.cz

Řízení servisních služeb:
ing. Dagmar Sehnalová
d.sehnalova@developtech.cz

Neztrácejte čas sháněním technika, aby vyřešil Váš problém.
Kontaktujte naše servisní oddělení a příslušný technik Vám zavolá sám.

Máte nějaký dotaz týkající se produktu společnosti DevelopTech nebo potřebujete s něčím poradit?
Zavolejte na naší infolinku a my Vám rádi pomůžeme!

Všeobecné obchodní podmínky společnosti iControl s.r.o.